FBK Lubná

POSLEDNÍ NOVINKY

9. února 2016

 FBK Lubná dodala dva skvělé hráče do Repre U 19 . Dominik Bartoš a Přemek Pakosta... více...

14. září 2015

 Náš odchovanec Dominik Bartoš, se stal členem širšího kádru Reprezentace Juniorů ČR... více...

16. listopadu 2014

V sobotu hráči FBK Lubná zavítali na palubovku týmu Orel Přelouč a s nimi se na tento zápas... více...

8. listopadu 2014

Ohlédnutí za zápasem FBC Peaksport Litomyšl vs. FBK Lubná   FBK Lubná sehrála v... více...

13. dubna 2013

Závěrečný turnaj sezony 2012/2013 pořádal náš tým a to v Poličce.  Naši kluci... více...

Přehled utkání 2010 - 2011

       

Datum

Domácí

Hosté Výsledek
16.4. TJ Lubná FBC Piráti Sokol Chrudim 7:1
16.4. TJ Lubná Sokol Pardubice B 15:1
16.4. TJ Lubná Hradečtí Lvi - FBC Sion 5:0
16.4. Sokol Pardubice TJ Lubná 4:2
27.3. FBC Piráti Sokol Chrudim TJ Lubná 1:7
27.3. TJ Lubná Hradečtí Lvi - FBC Sion 5:1
27.3. TJ Lubná CSP Hradec Králové 4:3
27.3. TJ Lubná FBC Hradec Králové 4:3
20.3. TJ Lubná CSP Hradec Králové 14:1
20.3. TJ Lubná Sokol Pardubice 5:3
20.3. FBC Piráti Sokol Chrudim TJ Lubná 1:6
20.3. TJ Lubná FBC Hradec Králové 3:1
20.2. TJ Lubná FBC Piráti Sokol Chrudim 9:3
20.2. CSP Hradec Králové TJ Lubná 2:12
20.2. TJ Lubná Sokol Pardubice B
12:0
20.2. TJ Lubná Sokol Pardubice 1:8
29.1. Sokol Pardubice TJ Lubná 5:5
29.1. FBC Hradec Králové TJ Lubná 0:4
29.1. Hradečtí Lvi - FBC Sion TJ Lubná 0:4
29.1. Sokol Pardubice B TJ Lubná 0:11
19.12. TJ Lubná CSP Hradec Králové 4:2
19.12. TJ Lubná Hradečtí Lvi - FBC Sion 5:3
19.12. FBC Piráti Sokol Chrudim TJ Lubná 1:14
19.12. TJ Lubná FBC Hradec Králové 2:1
5.12. TJ Lubná FBC Piráti Sokol Chrudim 12:2
5.12. TJ Lubná Hradečtí Lvi - FBC Sion 10:3
5.12. TJ Lubná Sokol Pardubice B 12:0
5.12. Sokol Pardubice TJ Lubná 1:3
13.11. FBC Hradec Králové TJ Lubná 5:3
13.11. Hradečtí Lvi - FBC Sion TJ Lubná 1:9
13.11. CSP Hradec Králové TJ Lubná 2:5
13.11. FBC Piráti Sokol Chrudim TJ Lubná 0:10
6.11. TJ Lubná Sokol Pardubice 5:2
6.11. TJ Lubná CSP Hradec Králové 6:0
6.11. Sokol Pardubice B TJ Lubná 1:11
6.11. TJ Lubná FBC Piráti Sokol Chrudim 12:1
17.10. TJ Lubná FBC Hradec Králové 7:4
17.10. TJ Lubná Sokol Pardubice B 15:0
17.10. TJ Lubná Hradečtí Lvi - FBC Sion 6:1
17.10. Sokol Pardubice TJ Lubná 5:7

 

KALENDÁŘ AKCÍ

Redakční systém MaRS 2.1 ▪ regrafika © 2010 ▪ http://www.regrafika.cz